Wypadek, wczasy, a może po prostu niespodziewane zdarzenie przez które zostajesz bez samochodu. Przyczyna nie jest istotna, ważne, że możesz skorzystać z naszych usług i wypożyczyć samochód.

Posiadamy szeroką flotę samochodów, dzięki czemu będziesz mógł wybrać spośród miejskich modeli, osobówek oraz samochodów większych rozmiarów. Każde z naszych aut posiada aktualne przeglądy i jest w pełni przygotowane do jazdy. Posiadamy punkty wynajmu w wielu kluczowych miastach. Oferujemy wynajem samochodów z kierowcą lub do samodzielnego prowadzenia. Tak na długi jak i krótki okres czasu. Wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nie musisz martwić się naprawą naszych samochodów, są w pełni sprawne. Jeśli jednak nasz samochód nie spełni państwa oczekiwań zaoferujemy inny.

Oferowane przez nas samochody wyposażone są w poduszki powietrzne oraz klimatyzację, co zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Jeśli zarezerwujesz samochód on-line, będziesz mógł skorzystać ze zniżki oraz unikniesz sytuacji w której wymarzony samochód będzie już zajęty. Możesz go osobiście odebrać w naszej siedzibie lub poprosić o dowóz pod wskazany adres. Jeśli jesteś w podróży i potrzebujesz samochodu na lotnisko, wystarczy do nas zadzwonić a my zajmiemy się resztą.Za wynajem możesz zapłacić kartą, gotówką, a nawet obcą walutą.

Jeśli masz jakieś pytania, wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Po skorzystaniu z naszych usług możesz oddać samochód w wyznaczone miejsce lub poprosić nas o jego odebranie. Nie ważne więc, czy podróżujesz służbowo, jesteś turystą oraz na jak długo potrzebujesz samochodu. Zapewnimy Ci odpowiedni samochód na odpowiedni czas. Aby wynająć samochód wystarczy prawo jazdy oraz kopia dowodu osobistego. Jesteśmy gronem pasjonatów motoryzacji, a najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja. Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów.